بزرگترین مرکز تخصصی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران و کرج. قیمت های ما متناسب برای تمام اقشار

021-22380567

تلفن مدیریت

‌‌021-44441408

خدمات بسته بندی حرفه ای

باربری شهرک گلستان

بسته بندی و اثاث کشی تضمینی منازل

اثاث کشی منزلتان را به ما بسپارید

شبانه روزی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را ارائه می دهیم.

باربری شهرک گلستان
حمل اثاثیه منزل
جعبه مخصوص بسته بندی
بسته بندی اثاثیه منزل

چرا باربری شهرک گلستان را انتخاب کنیم؟

سرویس دهی همیشگی​

صرفه جویی در زمان و هزینه​

امنیت کامل در حین کار​

ارائه خدمات عالی​

شفاف بودن کامل هزینه​

باربری شهرک گلستان

باربری پایتخت بار در شعبه پاسداران با مجوز رسمی و معتبر از اتحادیه باربران تهران و سال ها سابقه درخشان در امر باربری و همچنین بهره مندی از کادری مجرب و آموزش دیده خدمات نوین در زمینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه و باربری را به شما عزیزان ارائه می دهد. هدف باربری پاسداران جلب رضایتمندی شما عزیزان با ارائه خدمات با کیفیت باربری و اسباب کشی است. باربری پاسداران شما را دعوت می کند تا یکبار ما را امتحان نمایید تا برای همیشه یکی از مشتریان ثابت باربری ما شوید.

مواردی که باربری پاسداران را از دیگر باربری ها متمایز می کند:

• یکی از قدیمی ترین باربری های پاسداران تهران • عضو رسمی و معتبر اتحادیه باربران • بهترین بسته بندی اثاثیه با به روز ترین و جدید ترین ابزار و وسایل • متخصص در امر باربری و اسباب کشی • رعایت نکات بهداشتی و اصول ایمنی • خدمات اعزام کارگر کاربلد، جدا سازی و بسته بندی اسباب و اثاثیه، حمل تخصصی یخچال ساید، حمل اسباب های سنگین و گران قیمت

نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه در پایتخت بار پاسداران:

بسته بندی درست و اصولی یکی از مهمترین مواردی است که در اسباب کشی باید به آن توجه کرد. باربری پایتخت بار در پاسداران با انواع وسایل مورد نیاز اسباب کشی مانند: چسب پهن، بابل رپ (فوم و نایلن ضربه گیر، نایلون حباب دار) و کارتن های چند لایه به صورت کاملا اصولی و تخصصی اثاثیه شما را بسته بندی می کند تا در حین اسباب کشی صدمه ای به اثاثیه شما وارد نشود. و همچنین برای بسته بندی اسباب های سنگین مانند یخچال، پیانو، گاوصندوق و مبل های سه نفره ی حجیم جای نگرانی باقی نمی گذارند.

رعایت پروتکل های بهداشتی و اسباب کشی در ایام کرونا:

باربری پاسداران با برگزاری کلاس های آموزشی در راستای توجیه پرسنل خود تمامی موارد و نکات بهداشتی را به کارگران خود گوش زد می کند، و کارگران باربری پاسداران در طول انجام اسباب کشی با استفاده از ماسک و الکل تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.

تعرفه باربری پاسداران:

هزینه حمل اثاثیه در باربری پاسداران با توجه به مواردی اعم از: مقصد، میزان اثاثیه و تعداد ماشین ها برای حمل اسباب، تعداد کارگران، مقدار وسایل استفاده شده در باربری و حمل و نقل، تعداد طبقات مبدا و مقصد بستگی دارد که در کل جمع بندی هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه می باشد و هیچ هزینه ی اضافی ای از شما عزیزان گرفته نمی شود. با خیال راحت اثاثیه خود را به ما بسپارید و در مقصد با نازلترین قیمت تحویل بگیرید.

تماس فوری

Call Now Buttonجهت رزرو باربری کلیک کنید!