بزرگترین مرکز تخصصی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران و کرج. قیمت های ما متناسب برای تمام اقشار

021-22380567

تلفن مدیریت

‌‌021-44441408

خدمات بسته بندی حرفه ای

اثاث کشی منزلتان را به ما بسپارید

شبانه روزی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را ارائه می دهیم.

شعبه شمال تهران
شعبه شرق تهران
شعبه مرکز تهران
شعبه غرب تهران
حمل اثاثیه منزل
جعبه مخصوص بسته بندی
بسته بندی اثاثیه منزل

چرا پایتخت بار را انتخاب کنیم؟

سرویس دهی همیشگی​

صرفه جویی در زمان و هزینه​

امنیت کامل در حین کار​

ارائه خدمات عالی​

شفاف بودن کامل هزینه​

بسته بندی اثاثیه

اولین مرحله در اسباب کشی بسته بندی وسایل و اثاثیه شما می باشد که پایتخت بار  بار این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام میدهد، بسته بندی اثاثیه بخصوص وسایل شکستنی نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد که پرسنل متخصص و حرفه ای تیم بسته بندی پایتخت بار این کار را به راحتی و با استفاده از کارتن های محکم و چند لایه و ضربه گیر برای شما انجام میدهند و به شما اطمینان خاطر میدهیم که در طول جابجایی و اسباب کشی هیچ گونه ضربه و آسیبی به اثاثیه و وسایل شما وارد نخواهد شد.

خدمات بسته بندی اثاثیه پایتخت بار به سبک شرکت های اروپایی است. همواره از نوین ترین روش های حمل اثاثیه استفاده می نماییم. بسته بندی اثاثیه شما با استفاده از وکیوم، بابل رپ،کارتن حمل بار و رگال دار، استرچ رپ می‌باشد.  جهت سهولت در جابجایی می‌توانید از خدمات بسته بندی وسایل توسط گروه متخصص مان نیز استفاده نمایید. پرسنل‌ خانم و آقا ما متخصص و آموزش‌دیده هستند و تمامی دوره‌های لازم را گذرانده‌اند. کلیه خدمات بسته بندی، حمل و چیدمان اثاثیه را به بهترین نحو ممکن ارائه می‌نمایند. می‌توانید بسته به حجم وسایلتان تعداد پرسنل موردنیاز جهت باربری اثاثیه تان را درخواست نمایید.

اسباب کشی بدون نگرانی با بسته بندی ایمن اثاثیه:

موسسه باربری ما یعنی پایتخت بار برای راحت تر کردن پروسه اسباب کشی خدمات متمایزی نبست به دیگر شرکت های باربری در تهران و کرج ارائه میدهد از جمله این خدمات می توان به بسته بندی کامل حرفه ای اشاره کرد، بسته بندی حرفه ای ما فقط به کارتن های بزرگ و وکیوم ها بسنده نمی کند بلکه کلیه لوازم مورد نیاز نیز برای شما ارسال میشود و تجهیزات و لوازم هر کدام بستگی به نوع خودش بسته بندی می شود . بر روی تمامی کارتن ها نام لوازم داخل آن نیز نوشته می شود و خدمات چیدمان در محل جدید با سرعت و دقت بالای انجام می شود. ارسال کارتن های رگال دار و بسته بندی پیانو و لوازم سنگین از ویژه گی های مهم تیم حمل بار ما می باشد که امیدوارم با اعتماد به ما ، افتخار اسباب کشی شما عزیزان را داشته باشیم . پایتخت بار فقط یک شرکت باربری نیست بلکه یک دوست در کنار شما برای جابجایی اثاثیه منزل شما عزیزان هست .

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت ها جهت جابجایی و حمل بار، کاری نیست که از عهده هر کسی بربیاید. تنها کسانی که در این زمینه دارای تجربه هستند می توانند به بهترین نحو ممکن، این امور به انجام برسانند. این کار باید به نحوی صورت گیرد که در طول زمان باربری و بسته بندی اثاثیه و وسایل مشتریان:

• وسایل گم نشوند.
• کوچکترین آسیبی نبینند (به ویژه لوازم و وسایل شکستنی)
• زمان طولانی صرف این کار نشود و کارها تا حد امکان سریع و مطابق برنامه، انجام شوند.
• از کارتن ها و یا جعبه های محکم و مقاوم جهت بسته بندی بار استفاده شود.

هزینه بسته بندی اثاثیه

شاید تصور کنید استفاده از خدمات بسته بندی مؤسسه های باربری یک هزینه اضافی است و خودتان می­توانید این کار را انجام دهید و یا اصلاً نیازی به بسته بندی صحیح لوازم منزل وجود ندارد. باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر در زمان اسباب کشی بسته بندی صحیح اثاثیه صورت نگیرد، خساراتی که ممکن است به اسباب و اثاثیه شما وارد شود بسیار بیشتر از هزینه ای خواهد بود که جهت دریافت خدمات بسته بندی باید پرداخت کنید. دور اندیش باشید و با استفاده از تجارب کارگران آموزش دیده بسته بندی اثاثیه، بسته بندی لوازم خود را به روشی صحیح انجام دهید تا خسارتی به لوازم منزل شما وارد نشود.

کارگران ماهر بسته بندی اثاثیه

در باربری پایتخت بار تمامی کارگران شاغل در امور بسته بندی و حمل بار، کارگران با تجربه و آموزش دیده در نحوه بسته بندی و حمل بار هستند. تمامی کارگران بسته بندی دارای سابقه چندین ساله در حرفه خود بوده و بسته بندی و اسباب کشی شما را در سریعترین زمان ممکن و به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. کارگران ما از لحظه شروع بسته بندی اثاثیه در مبدأ تا زمان چیدمان اثاثیه بسته بندی شده در ماشین حمل بار و همچنین تخلیه بار در مقصد و چیدمان آن در محل جدید در خدمت شما بوده و برای کسب رضایت شما تلاش می­کنند.

همکاران ما با تلاشی خستگی ناپذیر با توجه به موارد نام برده، تمام سعی و کوشش خود را بکار می گیرند تا بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم شرکتها را انجام دهند و نزد مشتریان محترم، با افتخار بتوانند این کار را به پایان برسانند.

تماس فوری

Call Now Buttonجهت رزرو باربری کلیک کنید!